Stages

De Alexianen Zorggroep Tienen biedt stageplaatsen aan voor verschillende disciplines, en dat in alle onderdelen van de organisatie.

Via de studentenbrochures vindt u informatie over de verschillende afdelingen, maar ook specifieke informatie over het stageverloop. In de studentenbrochure vindt u ook vragenlijsten, die voor de stage ingevuld dienen te worden terugbezorgd.

Opgelet: stages op de afdeling jeugd in het kader van de opleiding orthopedagogie, komen enkel in aanmerking vanaf het 3e jaar opleiding.

Algemene studentenbrochure – geestelijke gezondheidszorg

Bijlage 1 - Vragenlijst ten behoeve van het ziekenhuis en de preventieadviseur-arbeidsgeneesheer

Bijlage 2 - Verklaring overhandiging medisch attest

Bijlage 3 - Attest verklaring respecteren beroepsgeheim

Bijlage 4 - Inscholingskaart

Bijlage 5 - Intranet

Hieronder vindt u de contactgegevens van de verschillende stagementoren in onze organisatie:

Kristel Verheyden, stagecoördinator verpleegkundigen en zorgkundigen - geestelijke gezondheid
kristel.verheyden@azt.broedersvanliefde.be – 016/80.76.02

An Volkaerts, stagementor ergotherapie
ergo@azt.broedersvanliefde.be – 016/80.77.80

Els Pauwels, stagementor psychologie
els.pauwels@azt.broedersvanliefde.be – 016/80.77.35

Sofie Renders, stagementor maatschappelijk werk
sofie.renders@azt.broedersvanliefde.be – 016/80.77.74

U kan ook steeds terecht op het studentensecretariaat, bij Kim Fornhoff: kim.fornhoff@azt.broedersvanliefde.be – 016/80.75.73

Voor een stage in de ouderenzorg kan u met een stagevraag terecht bij de dagelijks verantwoordelijken:

Paula Langenaekens – paula.langenaekens@azt.broedersvanliefde.be – 016/80.28.67
Ruth Neirinck – ruth.neirinck@azt.broedersvanliefde.be – 016/80.78.00