Stages

De Alexianen Zorggroep Tienen biedt stageplaatsen aan voor verschillende disciplines, en dat in alle onderdelen van de organisatie.

Via de studentenbrochures vindt u informatie over de verschillende afdelingen, maar ook specifieke informatie over het stageverloop. In de studentenbrochure vindt u ook vragenlijsten, die voor de stage ingevuld dienen te worden terugbezorgd.

Algemene studentenbrochure – geestelijke gezondheidszorg

Hieronder vindt u de contactgegevens van de verschillende stagementoren in onze organisatie:

Kristel Verheyden, stagecoördinator verpleegkundigen en zorgkundigen - geestelijke gezondheid
kristel.verheyden@fracarita.org – 016/80.77.38

An Volkaerts, stagementor ergotherapie
an.volkaerts@fracarita.org – 016/80.77.10

Els Pauwels, stagementor psychologie
els.pauwels@fracarita.org – 016/80.77.32

Sofie Renders, stagementor maatschappelijk werk
sofie.renders@fracarita.org – 016/80.77.46

U kan ook steeds terecht op het studentensecretariaat, bij Isolde Van Houtven: isolde.van.houtven@fracarita.org – 016/80.77.09

Voor een stage in de ouderenzorg kan u met een stagevraag terecht bij de dagelijks verantwoordelijken:

Paula Langenaekens – paula.langenaekens@fracarita.org – 016/80.28.67
Ruth Neirinck – ruth.neirinck@fracarita.org – 016/80.78.00